Діяльність БО БФ “Небо Слов’ян” спрямована як на допомогу ЗСУ, так і на допомогу спільнотам, які постраждали від дій країни-агресора —  росії.

Допомога ЗСУ

Ми на зв’язку з військовими кожен день. Ми знаємо, що потрбіно нашим хлопцям саме сьогодні. Якщо їхні запити міняються, ми про це дізнаємось першими.

В 2021-му році, українська армія налічувала приблизно 240 000 людей. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, це число зросло до 900 000 людей. Бюджет України просто не в змозі забезпечити кожного воїна. Маємо на увазі форму, берці, якісні плитоноски, шоломи, тепловізори, дрони, рації. І ми вже не говоримо про те, що форма з берцями зношується за декілька місяців, шоломи та плитоноски руйнуються під час бойових дій, а медикаменти, дрони, авто – це зовсім витратний матеріал.

Тому наша задача, це допомогти країні забезпечити українських Захисників якомога найкраще. Адже чиста та нова форма подіймає бойовий дух, якісні шоломи та плитоноски рятують життя, а дрони, тепловізори та авто допомагають нашим воїнам наблизити перемогу України.

Приєднуйтесь до нашого Фонду!

Допомога цивільному населенню

Цивільному населенню допомога надається на постійній основі, починаючи з 8 березня 2022 року і дотепер.

Ми надаємо адресну допомогу окремим сім’ям по всій України і продовжуємо розвозити гуманітарну допомогу селам та громадам Чернігівської області.

 

Мета нашого Фонду полягає в наданні допомоги тим, хто дійсно її потребує. Але ми дуже добре розуміємо, що отримувати допомогу може бути не так і легко, як здається на перший погляд. Тому ми не вимагаємо від вас фото/відеозвітів за отриману поміч. Натомість ми з задоволенням показуємо весь процесс роботи Фонду: від збору грошей, до покупки та відправлення необхідної допомоги поштою.

Але ж якщо ви захочете нас подякувати та зробити фото або записати відео, ми не будемо вас зупиняти. Від зворотнього зв’язку живе волонтерська діяльність.

ЛЮБИМО КОЖНОГО ІЗ ВАС! Обов’язково обіймемось всі в день ПЕРЕМОГИ!