Ми зареєстрували Благодійний Фонд “Небо Слов’ян” у липні після 5 місяців волонтерства. На початок існування фонду у нас сформувалась низка контактів з іншими волонтерськими організаціями, військовими угрупуваннями, постачальниками тощо. БФ “Небо Слов’ян” дає нам можливість допомагати військовим та постраждалим від бойових дій українцям  у більших масштабах, та наближає перемогу України 

Ми – три дівчини, які до початку війни не були знайомі одна з одною. Але кожна з нас невтомно працювала волонтеркою без вихідних. Урешті-решт доля та бажання допомогти Україні у ці важкі часи звела нас трьох, що і дало початок новому Фонду.

 

Оля Кохан

 

Лілія Декос

 

Лілія Зурочка

Ольга Кохан – чернігівчанка. Дружина Захисника і мати трьох діточок (найменшій донечці на початку війни виповнилось 2 місяці). Оля отримала грошову допомогу від однієї художниці з Європи, але усі гроші передала постраждалим сім’ям Чернігова. З цього почалась її волонтерська діяльність. Згодом організувала допомогу реанімаційним відділенням чернігівських лікарень та ТРО ЗСУ рідного міста. Так, волонтерство і звело її з Лілією Декос і Лілією Зурочка. Запропонувала створити благодійний фонд, щоб узаконити суспільну волонтерську діяльність і збільшити зусилля та можливості задля перемоги української нації.

Лілія Декос – харків’янка, співзасновниця фонду, мандрівниця, мама двох дітей. На початку війни жила та подорожувала з сім’єю на парусній яхті Карибськими островами. Незважаючи на те, що бойові дії були за тисячі кілометрів, розгорнула соціальних мережах інформаційну підтримку українців. За допомогою друзів та підписників збирала гроші на гуманітарну допомогу цивільним.  Персонально допомогала сім’ям, які не мали коштів на евакуацію та засоби першої необхідності. Впевнена, що організація БФ “Небо слов’ян” – це важливий крок для досягнення головної мети, а саме – перемоги України у кровопролитній війні з росією. 

Лілія Зурочка – дніпрянка,  співзасновниця фонду, з 1997 року живе в Сполучених Штатах Америки. З першого дня війни розпочала боротьбу з фейками у соціальних мережах. Залучила велику кількість іноземців задля фінансової допомоги нашій країні та родинам, тікаючим від війни. Разом  із Ольгою та Лілею почала цілеспрямовано допомагати ЗСУ. Вона впевнена: безперервна робота задля безпеки бійців та цивільних наближає Україну до перемоги.