Ми надаємо допомогу цивільним наступним чином:

 

1)     Висилаємо продуктові набори, медикаменти та одежу по всій Україні.

Один продуктовий набор коштує приблизно 1000 грн. Ми висилаємо продукти першої необхідності: мука, олія, цукор, крупи декілька видів, сіль, чай, кава, тушонка, консерви та щось солоденьке для гарного настрою.

 

2)     Час від часу Ольга Кохан, директор фонду, разом з командою розвозить отриману гуманітарну допомогу від іноземних фондів (підгузки, дитяче харчування, одежа) по громадам Чернігівської області.

 

3)     Відповідаємо на окремі запити. 

      Так, наприклад, ми придбали біотуалети для дошкільного навчального закладу Киселівської громади в Чернігівській області, щоб діткам було куди ходити в туалет поки вони ховаються в укритті під час повітряної тревоги.

 

4) Допомога окремим сім’ям.

 

4.1. ЗАПИТ ЗАКРИТО! А зараз допомагаємо сім’ї з смт. Михайло-Коцюбинське Чернігівської області, яка втратили свій будинок з усім майном під час окупації. Наразі, сам будинок вже відбудований, але є гостра необхідність в опаленні, меблях, дверях, електроприводах , тощо. Ми вже купили ноутбук для хлопчика з цієї сім’ї, щоб він мав змогу навчатись онлайн, а зараз збираємо гроші, щоб закрити їх потреби по будинку.

      

4.2. Сім’я Оксани Литош з с. Новоселівка Чернігівської області. До війни Оксана з чоловіком, синочком та свекрухою жили нормальним життям. Ходили на роботу, виховували дітей, порались на городі та раділи життю. 10 березня сім’я виїхала з російської окупації в більш беспечне місце, а 16 березня їх будинок повністью згорів.

      Наразі Оксана з чоловіком Володимиром, сином Денисом та донькою Анною, яка повернулась з навчань з Харкова, живуть в модульному містечку. Навесні мріють розпочати розбирати завали будинку та звести сарай і літню кімнату або кухню, бо будуть приїзджати на город. На сарай, літню кухню та на засоби для обробки городу ми і плануємо зібрати гроші. Приєднуйтесь до нашої ініциативи!

 

 

4.1.Фото сім’ї з смт. Михайло-Коцюбинське, яка втратила свій будинок та все майно. Стіни та дах вже звели, але попереду ще багато роботи. Наша ціль – придбати обігрівачі в будинок, міжкімнатні двері та меблі для цієї родини.

4.2. Фото сім’ї Оксани Литош з с. Новоселівка Чернігівської області. Фото будинку ДО і ПІСЛЯ.